Angela de Jong verrast door Televizier-Ring (en kijkers Op1 door haar)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.metronieuws.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2021%2F09%2FAngela-de-Jong-Op1-Televizier-Ring-e1632473377692.png)
De Kinderen van Ruinerwold, Een Huis Vol en Mocro Maffia zijn de genomineerden voor de Gouden Televizier-Ring 2021. Dat werd gisteravond bekendgemaakt. En daar vond Angela de Jong in Op1 iets van, net als de kijkers (die overigens vooral ingaan op het feit dat zij weer aan tafel mocht aanschuiven).
Wie anders dan AD-columniste en tv-deskundige Angela de Jong moest in Op1 haar licht over de nominaties voor de grootste televisieprijs van ons land laten schijnen, zou je zeggen. Misschien niet geheel onverwacht, maar talkshowhost Jort Kelder kondigde haar aan met âAngela is verbaasdâ.
Genomineerden Televizier-Ring
De Kinderen van Ruinerwold, Een Huis Vol en Mocro Maffia dus, als genomineerden voor beste programma van het jaar, de belangrijkste categorie van de Gouden Televizier-Ring. Een van de drie wordt de opvolger van Over Mijn Lijk van Tim Hofman. De Kinderen van Ruinerwold is de favoriet van Metro trouwens. In de rubriek Blik op de Buis noemden we de docu over Gerrit Jan van D. en zijn kinderen die hij negen jaar in afzondering hield al âgoeiedag, wat indrukwekkendâ.
Natuurlijk zijn er nog meer nominaties, zoals de Televizier-Ster Presentatrice en Presentator. Bij de dames zijn dat HĂ©lĂšne Hendriks, Marieke Elsinga en Nikkie de Jager. Bij de mannen komen AndrĂ© van Duin, Arjen Lubach en Fred van Leer voor de prijs in aanmerking. Als het om online videoseries gaat strijden Giro di Tietema, Jachtseizoen en Lindaâs Kankerverhaal om de eer. In de categorie talent van het jaar maken Rob Kemps, Raven van Dorst en Monica Geuze een kans op een ring.
Angela de Jong is verbaasd over de genomineerden van de Gouden Televizier-Ring. âWe zagen tijdens corona dat de BNâer het moeilijk had. Misschien vinden we het nog wel heel leuk om op vrijdagavond een grote show te kijken, maar wat binnenkomt, is toch dat echte leven." #Op1 pic.twitter.com/Ehe2JjeFQJ
â Op1 (@op1npo) September 23, 2021
Angela de Jong over de nominaties
Nogmaals, wie anders dan Angela de Jong mocht zich gisteravond in Op1 uitspreken over de Televizier Ring-nominaties. Iets wat veel kijkers juist ook weer tegen staat, dat dan weer wel (alwĂ©Ă©r zij?). De Jong mocht ook een moment van de dag noemen. Voor haar was dat de 12-jarige jongen die zich tegen corona wil laten vaccineren om zijn zieke oma te kunnen bezoeken. En dat terwijl zijn vader fel tegenstander van vaccineren is en daarom naar de rechter te stappen om zijn zoon tegen te houden. âDat raakt mij. De jongste lijkt me de slimste van het gezin.â
Geraakt door de nominaties voor de Gouden Televizier-Ring is Angela de Jong veel minder, maar verrassend vindt zij de titels wel. âZeer verrassend. Als ik mân geld erop had gezet, dan was het in elk geval op het Songfestival, wat gigantische kijkcijfers heeft getrokken en waar we met zân allen erg trots op waren. En Even Tot Hier met 2 miljoen kijkers.â Jort Kelder wilde weten hoe âdit toch kanâ. Angela de Jong: âHet is een beetje de wet van de Televizier-Ring, want die verrassen wel vaker. Boer Zoekt Vrouw waar we met 5 miljoen mensen naar kijken heeft âm ook nog nooit gewonnen.â Verrast of niet, De Jong voegde eerlijk toe: âDe genomineerden zijn wel drie fantastische programmaâs. De kijker waardeert echte verhalen en het echte leven achter de voordeur. En Morco Maffia, hoe je het ook wendt of keert, is ook het echte leven inmiddels.â
Wie gaat winnen volgens Angela de Jong?
Als Angela de Jong nu haar geld op een winnaar van de Televizier-Ring moet zetten, zou ze dat durven? âNee. Ik denk dat ze alledrie veel kans maken. Ik verheug me vooral op de grote families uit Een Huis Vol die straks over de rode loper bij CarrĂ© gaan. Nogmaals, het verrast me. Maar ik vind het heel leuk dat daar voor gestemd is.â Ze gunt het alle genomineerden overigens.
Waar de kijkers van Op1 over verrast zijn, is vooral het aantal keren dat Angela de Jong aan de talkshowtafel(s) mag aanschuiven. Verschijnt zij in beeld, dan is op social media meteen het hek van de dam. Het maakt amper uit wat ze zegt.
Angela de Jong, de meest vreselijke persoon op tv https://t.co/WKGNpX06I7
â Michie Apriyadi Former Orphan now CEOđźđ©đłïžâđ (@m_ichie) September 23, 2021
Niet netjes, maar vaak gaat het ook over hoe Angela eruit ziet. Je moet maar tijd over hebben omdat te twitteren, zullen we maar zeggen.
Ik kijk #Op1npo en vraag mij af sinds wanneer Angela de Jong dezelfde kapper heeft als Trump. đ€Ł pic.twitter.com/n8xtB1FJmY
â Sandra Lente đž (@SandraLente) September 23, 2021
En verder⊠hier vind je nog een aantal reacties.
Wat viel ons op vandaag? Dat Jort Kelder als presentator van #Op1 opnieuw zijn vriend Mark Rutte mag evalueren, dat Sjuul Paradijs als enge rechtse man opnieuw Sigrid Kaag mag afbranden, en o ja: dat Angela de Jong er weer zit. #npo #Op1npo
â Hein Janssen (@hein_janssen) September 23, 2021
https://twitter.com/AntiWindturbine/status/1441149231729758208
https://twitter.com/RuudHouweling/status/1441147432713146369
Zo'n complexe situatie in de Tweede Kamer hĂšâŠ. poeh zeg. Weet je wat? We vragen het Angela de Jong! #op1
â Michael Renssen (@MichaelRenssen) September 23, 2021
Weer die Angela de Jong op de publieke zender. Het niveau blijft dalen https://t.co/QPr4ZduwI9
â Jan Goedhart (@Jan_Goedhart) September 23, 2021
"Angela de Jong is verrast over de Televizier ring nominaties."
Lekker boeiend.
Ikzelf ben verrast dat Angela de Jong haar baan nog heeft. #Op1npo
â Kelly Sinke (@KelRebel) September 23, 2021
Toch nog een medestander en iets over inhoud:
Angela de Jong SLOOPT de #televizierring-nominaties (en 't ontbreken van #eventothier)!!! đđđđđđ#Op1npo #op1
â * (@Soul7Food) September 23, 2021