Glow in the Dark apenkooien in vijf steden
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.metronieuws.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2018%2F04%2Fmt_db0e72308ed7f47bee76a3eb1a2e336a.jpg)
Ken je dat gevoel van vroeger op de basisschool? Dat alle toestellen van de gymzaal van stal waren gehaald en zodat er een heuse jungle ontstond van touwen, kasten, springkussens en klimrekken? Dat was – bij mij althans – altijd een gevoel van verbazing en extase. Nou, exact dat gevoel kan je opnieuw gaan beleven!
Apenkooigym organiseert namelijk Apenkooien voor volwassenen. Ze deden dit al eerder maar deze lente hebben ze het bestaande concept gepimpt. Nu is het apenkooi voor volwassenen mét blacklights en 90’s muziek!
Meerdere steden
Het apenkooien vindt plaats in Amsterdam, Utrecht, Rotterdam, Breda en Groningen. Het klassieke tikspelletje reist in de maanden april en mei door Nederland. Bezoekers kunnen hun borst natmaken voor een speciaal met blacklights geprepareerde gymzaal, professionele begeleiding en muziek met een DJ. Na afloop is er natuurlijk ook een borrel om met een voldaan gevoel terug te kijken op de nostalgische ervaring.
Deze organisator heeft al eerder opmerkelijke evenementen georganiseerd. Zo introduceerden zij al een andere klassieker uit de gymzaal van vroeger aan een volwassen publiek; een ouderwets potje trefbal.